Menemen Bahçe Mobilyaları

Menemen Bahçe Mobilyaları / 0530 098 53 43

Menemen Bahçe Mobilyaları üreticisi olan Mes Bahçe olarak uzman üretim şefleri, tasarımcı ve satış-destek uzmanı ekibimiz ile Menemen bahçe ve balkon mobilyaları gereksinimlerinizi en hızlı ve geniş ürün yelpazemiz ile karşılamaktayız. Menemen bahçe mobilyaları firması olan Mes Bahçe olarak 38 yıllık deneyim ve müşteri memnuniyetimiz ile sektörün her alanında öncülük etmekteyiz kişiye özel tasarımlarımızla, sürekli yenilenen vizyonumuz ve geniş ürün yelpazemiz ile Türkiye’nin her yerine hizmet vermekteyiz…

Şirketimiz, Modoko da mobilya, bahçe mobilyaları üretimi ve tedarikçisi olarak 1984 yılında İbrahim Hisar tarafından Hisar Mobilya adı ile Türkiye’nin en kapsamlı mobilya ve aksesuar, bahçe mobilyaları, balkon mobilyaları üreticisi ve toptancısı olarak hizmet vermeye başlamıştır.

2016’li yılların sonuna kadar firmamız mobilya ve aksesuar sektöründe faaliyetlerini bahçe mobilyası olarak değiştirme kararı alarak Antalya ve İstanbul illerinde kurulan bahçe mobilyaları ve balkon mobilyaları üreticisi olan fabrikalarımızda bahçe mobilyası sektöründe ihtiyaca cevap verebilmek için Mes Bahçe çatısı altında bahçe aksesuarları ve bahçe mobilyaları üretimine hız vererek en yeni en kaliteli ürün tedariğinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye başlamıştır.

Fabrikalarımızda 1. sınıf ham madde ve işinde profesyonel ekibimiz ile dayanıklı şık ve kaliteli ürünlerimizi mağazamızda görsel olarak sizlere sunmaktayız.

38 yıllık deneyim ve müşteri memnuniyetimiz ile sektörün her alanında öncülük etmekteyiz kişiye özel tasarımlarımızla, sürekli yenilenen vizyonumuz ve geniş ürün yelpazemiz ile Türkiye’nin her yerine hizmet vermekteyiz…

Mes Bahçe, her biri kendi alanında tecrübeye sahip profesyonel bir ekibe sahiptir. İROKO&ALÜMİNYUM&RATTAN mobilya, bahçe mobilyaları, balkon mobilyaları, bahçe hamak, bahçe salıncak, bahçe masa takımları, bahçe mobilya aksesuarları  imalatına kadar geniş bir ürün yelpazesinde faaliyet göstermektedir. Mes Bahçe olarak biz tüm ürünlerimizi müşteri odaklı geliştirir, kişi özel çözümler sunarız.

Menemen Bahçe ve Balkon Mobilyaları Üretimi ve Satışı

Menemen Bahçe Mobilyaları firması olan Mes Bahçe olarak bahçe mobilyaları, balkon mobilyaları, bahçe hamak, bahçe salıncak, bahçe mobilya aksesuar ürünlerimizi İstanbul ve Antalyadaki fabrikalarımızda üretip İstanbuldaki şubelerimiz aracılığı ile Türkiye’nin her yerine satış ve kurulumunu yapmaktayız. Her ne kadar depolarımız İstanbul yerleşkesinde olsa da Kargo ve gerektiğinde lojistik çözümlerimiz ile Türkiye hatta Dünya’nın birçok yerine ürünlerimizi yollamaktayız.

Menemen Bahçe ve Balkon Mobilyaları Fiyatları

Menemen Bahçe Mobilyaları firması olan Mes Bahçe olarak bahçe mobilyaları fiyatları ve balkon mobilyaları fiyatları konusunda direkt olarak üretici firma olmamızdan kaynaklı olarak en iyi fiyat politikasında çalışmaktayız amacımız ürettiğimiz bahçe mobilyalarını sizlere en uygun fiyatla ulaştırmak ve ülke ekonomisine ve istihdamına da katkıda bulunmak.

Hemen Arayın!